Ať žijí duchové!23.04.2016

autobusový zájezd na muzikál


Informace zde. 

AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!
Pohádková komedie pro celou rodinu.


Kultovní filmová legenda ožije na jevišti Kongresového centra Praha a přinese spoustu scénických kouzel, magických triků a hlavně všechny hity ze slavné předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. „Hajný je lesa pán“, „Dumky, žalky“, „Šupy dupy dup“ anebo „Pramen zdraví z Posázaví“ znovu zazní v romantickém příběhu, kde vládnou duchové a láska.

Hrdiny veselé hudební komedie jsou studenti, kteří vytáhnou do boje proti některým úředníkům ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů, rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcerky Leontýnky obývajících zchátralý objekt, a mnoha trpaslíků, které rytíř přivolal, se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí. Z Leontýnky, která si stěžuje na osud nesmrtelných bytostí, se díky čarovné kopretině darované Dlouhým Jendou stane normální dívka...

Výpravný rodinný muzikál Ať žijí duchové na motivy filmu Oldřicha Lipského přináší producenti muzikálu Mamma Mia! V režii Antonína Procházky se představí známí herci a zpěváci:
Jiří Korn, Václav Kopta, Roman Vojtek, Jiří Langmajer, Roman Vojtek, Vladimír Kratina, Jana Boušková a další zvučná jména….