FOTOSOUTĚŽ 2024

Obec Pomezí nad Ohří vyhlašuje amatérskou fotosoutěž na téma „Pomezí nad Ohří a okolí“

Máte doma hezkou fotografii z Pomezí nad Ohří? Zapojte se do soutěže! Vybíráme nejhezčí fotografie z naší obce a jejího blízkého okolí. A jestli zatím fotografii do soutěže nemáte, nebojte - bude spoustu času nějakou pořídit!

Soutěžit můžete až do 30.9.2024

Soutěž probíhá pouze elektronickou formou –  a to odesláním soutěžních příspěvků na e-mail kultura@pomezinadohri.cz. Fotografie musí být označena názvem (popisem místa), jménem a kontaktem na autora. Prosíme o zasílání fotografií v nejvyšší možné kvalitě,  (nezáměrně) rozmazané fotografie či fotografie ve velmi nízkém rozlišení mohou být ze soutěže vyřazeny – v takovém případě budete o našem rozhodnutí informováni.

Účastník soutěže odesláním soutěžního příspěvku prohlašuje, že je autorem fotografie a zároveň dává svolení k využití fotografie k propagačním účelům v souvislosti s touto soutěží i k následnému využití fotografií k prezentaci obce při různých příležitostech.

Do soutěže budou zařazeny pouze fotografie, na kterých bude vyobrazena obec Pomezí nad Ohří a její blízké okolí (fotografie z rodinného archivu, obec v jakémkoliv ročním období, detaily z obce, momentky z dění v obci – fantazii se meze nekladou). Do soutěže budou zařazené pouze fotografie došlé na e-mail kultura@pomezinadohri.cz do 23:59 dne 30.9.2024.

Jeden soutěžící může zaslat celkem až 5 soutěžních příspěvků.

Fotografie bude hodnotit nezávislá porota, která vybere tři nejlepší fotografie (hodnocení proběhne v období od 1.10. do 10.10.2024).

Všechny soutěžní příspěvky budou také zveřejněny na facebookové stránce obce Pomezí nad Ohří, kde bude probíhat hlasování veřejné pomocí „lajků“ (v období od 1.10. do 10.10.2024). Do této části soutěže se může hlasováním zapojit kdokoliv a vybrán bude vítěz s největším počtem „lajků“.

Na všechny vítěze budou čekat zajímavé ceny. Vítězové budou informováni prostřednictvím udaných kontaktních údajů a jejich jména budou také zveřejněna na webových stránkách obce a prostřednictvím facebookového profilu obce. Předání cen poté proběhne individuálně.